RGRB19CN
ALT PART #:
MFG:
PANDUIT
DESCRIPTION:
Grounding Busbar Kits, 19" (483mm) Lgth,
LEAD TIME:
2-4 WEEKS
MOQ:
1
SINGLE UNIT:
113.78
10000 in stock