DBRF111610000/E200
MFG:
ABB
DESCRIPTION:
RUSSELLSTOLL 100A ILK 2P3W 116 120V FC 2INCH NPT
LEAD TIME:
1-3 WEEKS
MOQ:
1
SINGLE UNIT:
1000 in stock