CFCSRA13-60
MFG:
ABB
DESCRIPTION:
RUSSELLSTOLL 60A ILK 3P4W HE 480V SW CAST
LEAD TIME:
1-3 WEEKS
MOQ:
1
SINGLE UNIT:
1000 in stock