CCH150-S10-C0
ALT PART #:
MFG:
PANDUIT
DESCRIPTION:
Fixed Dia Clamp, 1.50" (38.1mm) Bundle,
LEAD TIME:
2-4 WEEKS
MOQ:
1000
SINGLE UNIT:
0.40
10000 in stock