CCH112-S10-C
ALT PART #:
MFG:
PANDUIT
DESCRIPTION:
Fixed Dia Clamp, 1.12" (28.5mm) Bundle,
LEAD TIME:
2-4 WEEKS
MOQ:
1000
SINGLE UNIT:
0.32
10000 in stock